Firma

SERIGRAFIA istnieje od 1958 roku. Firma została założona i prowadzona jest do dziś przez Zbigniewa Bellera. Rozwój firmy i poszerzenie naszej oferty wpłynęły na zmianą nazwy firmy.

BELLERDRUK
Nowe maszyny oraz nowe produkty pozwoliły firmie na dynamiczny rozwój. Od 1990 roku  jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję składanki komputerowej oraz druków do wypełniania przy pomocy drukarek. Urządzenia  pomocnicze umożliwiają nam wykonywanie wielowarstwowych, tajnych kopert płacowych w formie składanki komputerowej.
Współpracujemy z producentem oprogramowania umożliwiającego wypełnianie listów przewozowych dla kolei, firmą Gidex oraz z firmą Studio Koliber. Duże doświadczenie i stała współpraca z twórcami oprogramowania umożliwia precyzyjne dopasowanie szaty graficznej do wymagań programowego wydruku. Wprowadziliśmy na rynek kolejowe druki przewozowe oraz samochodowe listy przewozowe dla firm zajmujących się transportem. Druki kolejowe posiadają zgodę PKP i są przystosowane do wydruku generowanego z oprogramowania firmy GIDEX.
Nazwa naszej firmy zyskała nowy człon BELLERPACK.

BELLERDRUK BELLERPACK   W naszej ofercie pojawiły się opakowania, papierowe torby reklamowe z uchwytem z papierowej plecionki oraz torebki fałdowe. W 2003 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce automatyczną linię do produkcji reklamowych toreb papierowych. Linia do produkcji umożliwia wykonywanie toreb w szerokiej gamie formatów. W stałej sprzedaży posiadamy kilka formatów przyjętych jako standardowe. Do produkcji toreb używamy papieru typu KRAFT charakteryzującego się dużą wytrzymałością na rozerwanie. Posiadamy maszynę fleksograficzną umożliwiającą zadruk papieru farbami wodnymi do 6 kolorów na wstędze o szerokości do 150 cm. Możemy drukować na papierze o gramaturze od 35 g do 140 g.

BELLERPACK BELLERDRUK  Sp. z o.o.   W 2007 roku prywatna firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Prezesem Zarządu został Zbigniew Beller. Wieloletnie doświadczenie w poligrafii umożliwia nam działania, które powodują zadowolenie Klienta. Staramy się optymalizować koszty produkcji i szukamy ciekawych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy