Firma

Początek działalności sięga 1958 roku. W tamtym czasie firma istniała pod nazwą: SERIGRAFIA.

Firma została założona przez Zbigniewa Bellera, a teraz dalej jest prowadzona przez jego rodzinę. Dzięki współpracy i dobremu kontaktowi z klientami staramy się dalej kontynuować i rozwijać pasję, którą zaraził nas nasz tata.

BELLERDRUK
Nowe maszyny oraz nowe produkty pozwoliły firmie na dynamiczny rozwój. Od 1990 roku  jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję składanki komputerowej oraz druków do wypełniania przy pomocy drukarek. Urządzenia  pomocnicze umożliwiają nam wykonywanie wielowarstwowych, tajnych kopert płacowych w formie składanki komputerowej.

BELLERDRUK BELLERPACK   W naszej ofercie pojawiły się opakowania, papierowe torby reklamowe z uchwytem z papierowej plecionki oraz torebki fałdowe. W 2003 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce automatyczną linię do produkcji reklamowych toreb papierowych. Linia do produkcji umożliwia wykonywanie toreb w szerokiej gamie formatów.

W stałej sprzedaży posiadamy kilka formatów przyjętych jako standardowe. Do produkcji toreb używamy papieru typu KRAFT charakteryzującego się dużą wytrzymałością na rozerwanie. Posiadamy maszyny fleksograficzne umożliwiające zadruk papieru farbami wodnymi do 6 kolorów na wstędze o szerokości do 150 cm. Możemy drukować na papierze o gramaturze od 35 g do 140 g.

BELLERPACK BELLERDRUK  Sp. z o.o.   W 2007 roku prywatna firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wieloletnie doświadczenie w poligrafii umożliwia nam działania, które powodują zadowolenie Klienta. Staramy się optymalizować koszty produkcji i szukamy ciekawych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy